Gildia Revengers


Join the forum, it's quick and easy

Gildia Revengers
Gildia Revengers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elemental/Balance

Go down

Elemental/Balance Empty Elemental/Balance

Pisanie by Sicio Sob Sty 28, 2017 8:44 am

Witam! Hellground był moim pierwszym serwerem WoW i zawitałem na nim pierwszy raz w przedziale 2007-2009 (średnio pamiętam dokładną datę) Zakończyłem swoją grę chwilę przed wprowadzeniem Sunwell (Lata coś około 2011-2012) i przerzuciłem się na Globala (MOP) i od tamtej pory gram z małymi przerwami. Czasami zaglądałem jeszcze na serwer aż pewnego razy cofnęli mi wszystkie postaci do 60lvl z powodu braku logowania przez 6mc. Teraz kiedy wprowadzili Legion niby powrót do korzeni TBC, ale jednak.... nie to samo postanowiłem zobaczyć jak tam na moim dawnym serwerze Hellground'zie sprawy się mają i... BAM!! Wipe serwera! Czemu by nie wrócić? Nie powiem przydał się taki porządny reset Very Happy TBC był moim najlepszym dodatkiem jaki istniał tyle wspomnień, radości, nerwów przez łezkę na Archi albo Core na Vaszce Very Happy Kiedyś grałem po stronie Ally lecz teraz wracając chciałbym coś zmienić. Jesteście Polską gildią jedną z niewielu które się ogłosiło że wraca po Wipe dlatego też chciałbym do was dołączyć Pozdrawiam Smile

Imię: Wojciech
Wiek: 24

Ubite Bossy:
GL: Ubite
ML: Ubite
SSC: Ubite
TK: Ubite
MH: Ubite
BT: Ubite (Prócz Illidiana)
SWP: Niestety nic nie ubite

Sicio
Gość


Powrót do góry Go down

Elemental/Balance Empty Re: Elemental/Balance

Pisanie by Kvel Sob Sty 28, 2017 9:09 am

Witaj, wielkie dzięki za zgłoszenie. Zarejestruj się proszę na forum i widzimy się już na serwerze.
Kvel
Kvel

Liczba postów : 42
Join date : 21/01/2015
Age : 32
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach