Gildia Revengers


Join the forum, it's quick and easy

Gildia Revengers
Gildia Revengers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew

2 posters

Go down

Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew Empty Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew

Pisanie by Pefinatyr Pon Sty 30, 2017 11:07 pm

Witam,
Doszły mnie słuchy, że rekrutujecie. Gra tutaj sporo fajnych i znajomych mi osób, a że jesteście ogarnięci i stawiacie na luźną atmosferę to dlatego właśnie Wy! Chciałbym do Was dołączyć rogalem (lubię brać bossy i ally od tyłu Twisted Evil ) albo od biedy druidem resto (zdarzyłem już zapuścić korzenie grając tym drzewkiem Razz ). Pozdrówki!

Pefinatyr
Gość


Powrót do góry Go down

Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew Empty Re: Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew

Pisanie by bloodrazor Pon Sty 30, 2017 11:10 pm

Hype!
bloodrazor
bloodrazor

Liczba postów : 47
Join date : 23/01/2017

Powrót do góry Go down

Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew Empty Re: Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew

Pisanie by Kvel Wto Sty 31, 2017 9:28 am

Witaj, nie ukrywam, że na tę chwilę nie mamy zadeklarowanego żadnego druida resto i bardzo by nam się przydał Smile Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Proszę załóż konto na forum.
Kvel
Kvel

Liczba postów : 42
Join date : 21/01/2015
Age : 32
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew Empty Re: Rogal z nadzieniem Combat/Miłośnik drzew

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach